Kontakt

Kontakt- och besöksadress
AGI Publishing House
Norra Vallgatan 90
211 22 Malmö

Ekonomi: ekonomi@agi.se
Prenumerationer: prenumeration@agi.se

REDAKTION

Camilla Buch
Redaktör
+46 762 889 812
camilla.buch@agi.se

Peter Ollén
VD, Ansvarig utgivare & Redaktör
+46 730 298 733
po@agi.se

Søren Winsløw
Teknisk redaktör
+45 612 259 97
sw@agi.dk
SÄLJ/EKONOMI

Robert Hellberg
Ekonomi, administration & prenumerationer
+46 730 298 735
ekonomi@agi.se

Toivo Persson - Travesset
Försäljningschef
+46 704 663 803
toivo.persson@agi.se
ATELJÉ/PRODUKTION

Caisa Ekenberg
Projektledare
+46 733 526 573
caisa.ekenberg@agi.se

Jesper Kahr Nielsen
AD, Formgivare & Webbdesigner
+45 3164 1301
jkn@agi.dk

Johanna Kendrup
Projektledare
+46 707 903 299
johanna.kendrup@agi.se

Mette Rosencrantz
Jr. Art Director
+46 760 485 373
mette.rosencrantz@capdesign.se

Dela artikeln

Email this to someoneShare on LinkedInShare on Facebook